logo Parking Magic Box
profil na facebooku Parking Magic Box profil na instagramie Parking Magic Box profil na youtube Parking Magic Box
Zamknij
logo Parking Magic Box
profil na facebooku Parking Magic Box profil na instagramie Parking Magic Box profil na youtube Parking Magic Box

"Mniej znaczy więcej"

Spełniamy marzenia naszych Klientów
o dodatkowej przestrzeni do przechowywania.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się od pierwszego boxu, który stworzyliśmy z własnej potrzeby, wynikającej z braku możliwości zakupu komórki lokatorskiej.

Jesteśmy miłośnikami
rowerów, ale z pewnością
nie chcieliśmy z nimi mieszkać.

Wspólny biznes

Razem w życiu, razem w biznesie - Agnieszka i Radek miłośnicy czworonogów i pasjonaci sportów rowerowych. Od 2016 roku wspólnie tworzymy prężnie rozwijającą się firmę i markę Parking Magic Box, która nadaje nowy wymiar dla bezpiecznego przechowywania różnych sprzętów i przedmiotów.

Wszystko zaczęło się od pierwszego boxu, który stworzyliśmy z własnej potrzeby, wynikającej z braku możliwości zakupu komórki lokatorskiej. Jesteśmy miłośnikami rowerów, ale z pewnością nie chcieliśmy z nimi mieszkać. Jak się okazało, nie tylko my chcieliśmy odzyskać cenne m2 w naszym mieszkaniu. Box, któr stworzyliśmy i który postawiliśmy na własnym miejscu postojowym w hali garażowej szybko okazał się strzałem w dziesiątkę. Ten pierwszy box garażowy wzbudził duże zainteresowanie naszych sąsiadów, które przerosło nasze oczekiwania.

Zanim powstała firma oboje pracowaliśmy na etatach. Rosnące zainteresowanie naszym boxem garażowym wymagało od nas coraz większego zaangażowania. Stanęliśmy więc przed niełatwym wyborem, miedzy przewidywalnym etatem, a nieznanym rozwojem własnej firmy. Nie byliśmy pewni, czy nasz pomysł odniesie sukces, ale jednocześnie mieliśmy już dość projektów, które wylądowały w przysłowiowej szufladzie.

Dlatego posłuchaliśmy intuicji oraz rady Richarda Bransona "Screw it, let's do it!" i wystartowaliśmy pełną parą.

Wyzwania na starcie

Na początku działalności boxy parkingowe okazały się zagadkową nowością zarówno dla deweloperów, firm administrujących budynki wielorodzinne jak również mieszkańców osiedli.

Poświęciliśmy setki godzin na budowanie świadomości marki w obliczu istniejącej potrzeby Klienta i równoczesnym braku dostępnych rozwiązań na rynku. Dodatkowo przy wsparciu kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w zakresie prawa branżowego zrobiliśmy niemal doktorat na temat przepisów ppoż. oraz regulacji prawnych umożliwiających stawianie boxów garażowych na miejscach postojowych w parkingach podziemnych. Jednocześnie poświęciliśmy wiele czasu na badania produktowe w państwowej komórce ITB oraz uzyskaliśmy opinie specjalistów, które są absolutnym "must have" - świadczącym o bezpieczeństwie użytkowania Magic Boxów.

Nasz zespół

Nasza firma to przede wszystkimi Ludzie przez duże "L" - stanowimy zespół pasjonatów zafiksowanych w swojej branży. Każdego dnia nasi niezastąpieni pracownicy zaczynając od działu projektowego poprzez produkcję, aż po zespół montażystów wkłądają wpracę wiedzę i doświadczenie, aby w efekcie końcowym Klienci otrzymali produkt najwyższej jakości

Jakość i satysfakcja

Wartość, na którą równie mocno postawiliśmy to budowanie relacji z Klientami. Dbamy o naszych Klientów od etapu pomocy w wyborze konkretnego boxa garażowego aż po wrażenia i recenzje z użytkowania boxa już po dokonanym zakupie. To dla nas szczególnie ważne, ponieważ wiele ulepszeń które wdrażamy pochodzi z sugestii naszych Klientów użytkujacych Magic Box-y. Wspólnie tworzymy ten biznes!

Nasza firma
to przede wszystkim
Ludzie przed duże "L".

Doświadczenie

Korzenie Parking Magic Box sięgają, do roku 2016. Imponujący, rodzinny park produkcyjny o powierzchni 2200 m2 z najnowocześniejszym wyposażeniem maszynowym i zespołem specjalistów umożliwił nam mocny start, aby wizję boxu od projektu/szkicu na kartce papieru przenieść do rzeczywistości.

Pierwszy prototyp, który stworzyliśmy dla siebie, był boxem podjazdowym na nóżkach. Ten projekt pozwolił nam upiec przysłowiowe „dwie pieczenie na jednym ogniu” - mieliśmy swój własny dodatkowy schowek, dostępny w zasięgu ręki, jednocześnie zachowując swobodę parkowania auta na miejscu postojowym.

Od momentu powstania prototypu minęło trochę czasu. Obecnie nasza oferta boxów wzbogaciła się o wiele nowych modeli, wynikających z potrzeb Klientów, którzy są naszą inspiracją do ciągłego rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań.

Nasze szafy garażowe trafiają do klientów z całej Polski, m.in. Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, czy Łodzi.

Imponujący, rodzinny
park produkcyjny
o powierzchni 2200 m2.

Polska firma Patronat techniczny: ITB oraz Patronat Medialny: Mieszkanie i wspólnota

Zaufali nam

Opinie klientów

Karolina Lewandowska
2023-11-28
Bardzo polecam. Profesjonalna firma i wykonawcy. A box sam w sobie - bardzo ułatwia życie ;)
Lena Nieścieruk
2023-11-27
Super firma. Profesjonalne doradztwo oraz wykonanie. Terminowosc oraz dobra cena. Polecamy. Ps. Atesty produktów bardzo pomocne.
Jacek Urban
2023-10-31
Szybko, do kilku dni od uzgodnień montaż, negocjacje cenowe zakończone pomyślnie dla strony kupującej, sprawnie po ok. półgodzinie box był zamontowany (bez wierceń ścian czy podłoża). Pojemny 225/90/110 a prezentuje się nie taki duży. Sąsiedzi już pytali.
Michał Mirczak
2023-10-25
Jestem bardzo zadowolony z moich dwóch szaf garażowych tego producenta. Pomogły mi zorganizować przestrzeń w garażu, co sprawiło, że wszystkie narzędzia, akcesoria samochodowe i inne przedmioty na które po prostu nie ma miejsca w domu są teraz łatwo dostępne i uporządkowane. Solidna konstrukcja i dodatkowe półki zapewniają wiele miejsca do przechowywania. Bardzo doceniam elastyczne i indywidualne podejście do klienta. Szczerze polecam.
Dariusz Rogalski Wawa
2023-10-19
Profesjonalna obsługa, terminowa realizacja, zdecydowanie polecam.
Michał Skodowski
2023-10-19
kontakt z klientem, szybkość działania, bardzo dobra cena i przede wszystkim jakość. Mam szafę zrobioną na wymiar, co do centymetra. Wygląda świetnie i wszystko działa jak należy. Dostawa na czas i montaż z uśmiechem. Polecam serdecznie
AAZ
2023-10-08
Box zamontowany ponad rok temu. Zero problemów. Został wykonany zgodnie przesłanym projektem. Wymagane zmiany dotyczyły wycięcia z tyłu box-u ze względu na rury które są ułożone na ścianie garażu.Bardzo dobry kontakt z firmą, elastyczne podejście do terminu montażu. Zdecydowanie polecam.
Tomasz
2023-10-02
Bardzo prosta konfiguracja, świetny kontakt przed montażem, szybki i profesjonalny montaż, i przede wszystkim produkt w rewelacyjnej jakości, moim zdaniem unikalny na rynku. Całkowicie zastępuje komórkę lokatorską - jest nawet od niej o wiele wygodniejszy!
Google

Poznaj nasze produkty!

Potrzebujesz konsultacji przed zakupem?
Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania

Dla oszacowania kosztów transportu
wybierz województwo.
Województwo Łódzkie Województwo Małopolskie Województwo Opolskie Województwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, dzięki temu będziemy mogli dostosować ofertę do Twojej lokalizacji.