Sposoby na porządek w garażu w domu jednorodzinnym

Garaż w domu jednorodzinnym jest pomieszczeniem przeznaczonym nie tylko do parkowania samochodu, ale również można go wykorzystać jako schowek na wszelki sprzęt sportowy, rowery, ogumienie samochodowe, akcesoria, czy sprzęt ogrodniczy. Nieprzemyślane składowanie różnych przedmiotów może jednak spowodować, że prywatny garaż w błyskawicznym tempie stanie się składowiskiem wszelkich rzeczy, dla których nie znajdujemy już miejsca w domu.

Doskonałym rozwiązaniem, które ułatwia wprowadzenie porządku w prywatnym garażu jest szafa garażowa. Dwu modułowy box garażowy typu Standard XXL – z dolną i górną zabudową jest idealnie zaprojektowany do pełnienia swojej funkcji w przestrzeni garażowej domu jednorodzinnego. Szafa garażowa tego typu wyróżnia się zdecydowanie największą pojemnością (aż 4252l.) spośród wszystkich dostępnych modeli. W dolnym module znajduje się wiele miejsca do przechowywania rowerów, opon samochodowych czy sprzętu ogrodniczego. Natomiast górna zabudowa boxa posłuży jako dodatkowy schowek do segregowania narzędzi, czy akcesoriów samochodowych.

Niestety często zdarza się, że z braku miejsca w domu na przechowywanie, garaż zmienia swoje miejsce przeznaczenia. Wówczas staje się on niezbędnym schowkiem, mieszczącym wszystkie mniej potrzebne przedmioty, na które zwyczajnie w naszym domu brakuje już przestrzeni. Jednocześnie ta sytuacja w bardzo dużym stopniu zmniejsza użyteczność naszego garażu. W tym wypadku, sama szafa garażowa może w zupełności nie wystarczyć, ponieważ bez odpowiedniego podejścia właściciela, próba wprowadzenia porządku może zakończyć się klęską. Aby  uporządkować przestrzeń garażową należy również zachować  rozsądek przy dokonywaniu zakupów. Dodatkowo, niezwykle ważna jest także szczegółowa segregacja przedmiotów.

Jeśli zadbamy o odpowiednie zagospodarowanie garażu, w czym niewątpliwie może nam pomóc box garażowy, wówczas uzyskamy wiele dodatkowego miejsca na przechowywanie w przestrzeni garażowej. Odpowiednie posegregowanie przedmiotów poskutkuje dodatkowym miejscem do majsterkowania, a garaż stanie się funkcjonalną przestrzenią użytkową.

 

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!