logo Parking Magic Box
profil na facebooku Parking Magic Box profil na instagramie Parking Magic Box profil na youtube Parking Magic Box
Zamknij
logo Parking Magic Box
profil na facebooku Parking Magic Box profil na instagramie Parking Magic Box profil na youtube Parking Magic Box

Strefa deweloperska

Tworzymy rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego.

PMB Sp. z o. o. jest polskim producentem boxów rowerowych, szaf garażowych, komórek lokatorskich, wiat rowerowych i śmietnikowych.

Tworzymy rozwiązania, które stanowią pożądane uzupełnienie oferty. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze szafy garażowe oraz boksy rowerowe w przypadku nie wystarczającej ilości komórek lokatorskich i miejsca do przechowywania rowerów (wózkownie).

Zdobyliśmy zaufanie klientów wybierających nasze rozwiązania na prywatnych inwestycjach oraz grona firm deweloperskich. Zapewniamy pełną obsługę: pomiary, transport i montaż na terenie całego kraju.

Porozmawiajmy o współpracy
+48 504 505 718
kontakt@parkingmagicbox.com

Zaufali nam

Opinie naszych Klientów

Dariusz Rogalski Wawa
2023-09-11
Profesjonalna obsługa, terminowa realizacja, zdecydowanie polecam.
Joanna Królikowska
2023-09-07
Polecam - szybka realizacja i box już spełnia swą funkcję :)
Robert Osi
2023-08-25
Super boks dla mieszkańców, którzy nie posiadają komórek lokatorskich, pojemny w środku, uchwyt na rower - montaż bez żadnych problemów
Dawid Ty
2023-08-23
Box dwumodulowy z roletami zakupiony około 2 miesiące temu. Bez zarzutu. Na dole bez problemu mieszcza się w rowery. Duży wybór akcesoriów. Szybka dostawa wraz z montażem. Polecam
Marek W
2023-08-21
Dobra cena i wysoka jakość - to rzadkość, więc szczerze polecam Parking Magic Box! Szafa jest bardzo starannie wykonana i dobrze się prezentuje w garażu. Do tego świetna obsługa klienta i bardzo krótki termin montażu.
Krzysztof Piglowski
2023-08-19
Solidny metalowy box garażowy zastępujący piwnicę. Cześć dolna bez półek przeznaczona na rowery, skuter, inne duże przedmioty (głębokość 90 cm wysokość 120cm). Cześć górną można skonfigurować indywidualnie (różne ilości półek w zależności od potrzeb). Możliwe różne typy boxów w zależności od ilości i typu posiadanego miejsca. Co ważne boxy posiadają wszelkie atesty p.poż. Współpraca z przedstawicielami producenta to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam.
Andrzej
2023-08-02
Super rozwiązanie, kiedy brakuje miejsca do przechowywania - piwnicy, czy rowerowni. Montaż szybki i sprawny. Box jest solidny, wygląda super i działa bez zarzutu. Polecam! :)
Przem Kraje
2023-07-24
Zakupiony na zdjęciach box spełnił moje oczekiwania. Jakość produktu adekwatna do tego co zaoferowano przed zakupem. Kontakt z Przedstawicielem i z biurem profesjonalny. Termin realizacji był zgodny z zaoferowanym. Chciałbym zwrócić uwagę na następujące kwestie: rączka do otwierania i zamykania rolety (część dolna na zdjęciach) klinuje się od góry pod górną maskownicą. Dodatkowo wymaga wielu prób aby znalazła się we właściwym miejscu na dole przy podłodze aby można było przekręcić klucz i zamknąć roletę. Warto poprawić te funkcjonalność. Sądzę, że warte zastanowienia jest aby w opcjach wyposażenia były "podłogi" - płyty w jakiś sposób wypełniające nierówności konstrukcyjne. Generalnie produkt bardzo użyteczny - polecam
Piotr Jurski
2023-07-23
Serdecznie polecam, zamówiony box garażowy był u nas po ok. 14 dniach, montaż trwał ok. 30 minut. Panowie bardzo mili, solidnie wykonali swoją pracę. Jakość boxa bardzo dobra, spełnia moje wymagania, na plus sprawna i kulturalna obsługa. Polecam !
oskar gadek
2023-07-19
Polecam tą firmę
Google
Dla oszacowania kosztów transportu
wybierz województwo.
Województwo Łódzkie Województwo Małopolskie Województwo Opolskie Województwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, dzięki temu będziemy mogli dostosować ofertę do Twojej lokalizacji.