FAQ

1. Czy cena szafy garażowej podana na stronie jest ostateczna i zawiera transport i montaż?

Ceny znajdujące się na stronie dotyczą Warszawy i Krakowa, w podanej cenie wliczony jest transport i montaż. Klientów z innych miast serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnego skalkulowania cen wg miejsca dostarczenia.

2. Czy szafy garażowe wykonywane są tylko w wymiarach podanych na stronie?

Ofertę handlową opieramy na standardowych wymiarach szaf garażowych.
W przypadku większych zamówień jesteśmy w stanie przygotować wszelkie wymagane przez klienta modyfikacje tj. wysokość/ szerokość/ głębokość.

3. Czy szafy garażowe posiadają wymagane atesty/ certyfikaty?

Jako firma współpracujemy z administracjami oraz firmami deweloperskimi – posiadamy profesjonalną oraz szczegółową dokumentację naszych produktów.

4. Gdzie można na żywo zobaczyć szafy garażowe?

W Warszawie zapraszamy do Centrum Wyposażenia Wnętrz przy ul. Bartyckiej 26 -pawilon 16A, lokal 824. Nasz salon pokazowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w sobotę od 10:00 do 16:00.

5. Jaki jest czas realizacji po złożonym zamówieniu?

W każdą część Polski jesteśmy w stanie dostarczyć nasze szafy garażowe w przeciągu maksymalnie dwóch tygodni. Dokładamy wszelkich starań, aby skrócić ten czas do 7dni.

6. Jak dokonać zamówienia?

Potwierdzeniem decyzji zakupowej jest przelew zadatku rezerwacyjnego w wysokości 500zł na nasze firmowe konto bankowe podane na stronie internetowej w zakładce Kontakt

7. Jak długo trwa montaż i czy można wybrać termin oraz godzinę tej usługi?

Montaż trwa 30-45minut, w kwestii terminu -dostosujemy się do preferencji Klienta.

8. Czy mogę otrzymać fakturę za zakup szafy garażowej?

Do każdej transakcji wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę.

9. Czy szafa garażowa objęta jest gwarancją i jaki czas obejmuje?

Każdy szafa garażowa objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po zamontowaniu boxa oraz rozliczonym finalnie zakupie przesyłamy mailem podstemplowaną kartę gwarancyjną.

10. Czy szafa garażowa jest mocowana/kotwiona do ściany lub podłoża?

Nasze szafy garażowe nie wymagają mocowania więc nie są kotwione do ściany czy podłogi. Przemyślana konstrukcja szafy garażowej pozwala na jej swobodne postawienie w każdym miejscu.

11. Jakie jest wyposażenie szafy garażowej?

Podana cena zawiera szafę garażową wraz z jedną półką oraz uchwytem na rower, który na stałe przymocowany jest do dna skrzyni.

© 2017-2019 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń do nas: 504 505 718