Bezpieczne dostawy i montaże

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia związane z zagrożeniem epidemiologicznym  w kraju i na świecie, w trosce o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, Parking Magic Box wprowadza bezpieczne, bezkontaktowe dostawy. Zamawiając naszą szafę garażową Klient nie musi obawiać się żadnego ryzyka.

Po pierwsze nasze ekipy montażowe potrzebują jedynie otworzenia im bramy do hali garażowej w celu wejścia do niej i montażu Boxa parkingowego, a następnie ponownego otworzenia bramy po zakończonym montażu. Podczas samego montażu szafy garażowej nie istnieje potrzeba obecności Klienta w trakcie tego procesu. Rola Klienta sprowadza się do dwukrotnego otworzenia wspomnianej bramy.

Po drugie istnieje możliwość zdalnego przekazania protokołu zdawczo-odbiorczego. Klient po otrzymaniu mailem protokołu powinien go tylko wydrukować i podpisać, a następnie zrobić skan lub zdjęcie i odesłać je do nas. Wszystkie faktury dla klientów indywidualnych i firmowych wystawiane są elektronicznie.

Po trzecie, dla maksymalizacji bezpieczeństwa, istnieje możliwość dezynfekcji szafy garażowej po jej montażu oraz zostawienia również zdezynfekowanego kluczyka w zamku. Ogranicza to do zera jakikolwiek kontakt na linii ekipa montażowa – Klient.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Zadzwoń do nas: 504 505 718