Relacja z wydarzenia Polski Rynek Mieszkaniowy

Od kilkunastu lat rynek mieszkaniowy w Polsce rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Dla deweloperów rok 2018 był czasem rekordowym, jeśli chodzi o liczbę oddanych mieszkań. Zjawisko oczywiście najbardziej zauważalne jest w dużych miastach, gdzie stale występuje wzrost zamożności mieszkańców, a wzrost zarobków, ich wysoki poziom, a także niskie na tle kraju bezrobocie zachęcają do przeprowadzania się do dużych aglomeracji.

Z inicjatywy wielu redakcji zajmujących się obserwacją rynku mieszkaniowego w Polsce organizowane są konferencje oraz wydarzenia, mające na celu analizę rynku mieszkaniowego w różnych miastach w Polsce oraz określenie kształtujących się potrzeb dla deweloperów i instytucji finansowych.

Parking Magic Box, jako lider na rynku, zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego. W związku z tym mieliśmy okazję wziąć udział w evencie Polski Rynek Mieszkaniowy, który odbył się w dniach 21-22.11 w Hotelu Hilton w Warszawie Nasze boksy garażowe przyciągnęły uwagę grona deweloperów, którzy obecnie poszukują ciekawych koncepcji ułatwiających zaplanowanie przestrzeni w halach garażowych. Nowoczesne szafy garażowe oraz kierunek, w którym podąża rynek mieszkaniowy skutkować będą w niedalekiej przyszłości pełnym wyposażeniem hal garażowych w dodatkowe schowki.

Podczas branżowego wydarzenia zaprezentowany został nasz bestseller wśród produktów – szafa garażowa typu Standard z górną zabudową. Prezentowany box garażowy został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić łatwe wjechanie maską samochodu pod skrzynię boxa.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!