Czego nie wolno przechowywać w szafach garażowych

Szafa garażowa produkcji Parking Magic Box została zaprojektowana w celu komfortowego i bezpiecznego przechowywania materiałów i wyposażenia związanego z użytkowaniem samochodu osobowego, motocykla, sprzętów codziennego użytku, narzędzi, sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Przy założeniu, że nasze produkty przeznaczone są do umieszczenia ich w halach garażowych na stanowiskach parkingowych, zasadniczą sprawą jest przestrzeganie wymagań, które zakładają określoną maksymalną ilość materiałów palnych o odpowiedniej specyfikacji, które możemy umieścić w naszym dodatkowym schowku. Przykładowo,  należą do nich opony, fotelik dziecięcy, płyny do eksploatacji auta, a także szafka z narzędziami.

Przy przestrzeganiu założeń dotyczących rzeczy, które może pomieścić box na miejsce parkingowe istnieje w pełni legalna możliwość przechowywania ich w garażach podziemnych na stanowiskach parkingowych. W związku z tym istnieją pewne wymogi związane ze stosowaniem naszego rozwiązania, które obejmują ścisłe ograniczenia przechowywania rzeczy niedozwolonych. Zabrania się przechowywania materiałów niebezpiecznych pożarowo, do których należą:

  • gazy palne, np. butla z gazem propan-butan,
  • cieczy palne, m.in. oleje, benzyna, smary,
  • materiały pirotechniczne i wybuchowe
  • materiały zapalające się samorzutnie w powietrzu,
  • materiały mające skłonność do samozapylania,
  • a także materiały wytwarzające gazy palne po zetknięciu z wodą.

Należy dodać, iż nie dopuszcza się, aby box parkingowy został wyposażony w instalację elektryczną, która może spowodować powstanie pożaru.

Podane powyżej zalecenia powinny być w pełni przestrzegane, aby zapobiec powstaniu zagrożenia pożaru, który może wynieść szkody własne oraz innych osób zamieszkujących budynek. Rozsądne oraz odpowiedzialne użytkowanie schowka zapewni nam spokój i bezpieczeństwo, a nasza szafa garażowa znajdująca się na miejscu parkingowym będzie nam wiernie służyć przez wiele lat.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!