Dzieci i ich “graty” – co z nimi zrobić?

Gdy w naszej rodzinie pojawiły się dzieci zupełnie inaczej zaczęliśmy patrzeć na nasze życie. Wraz z żoną postanowiliśmy, że przeprowadzimy się do miasta, aby stworzyć większe możliwości dla naszych pociech. Zamieniliśmy dom na mieszkanie. Jakże ogromne było moje zdziwienie, gdy okazało się, że w naszym bloku zamiast piwnicy mamy podziemny garaż. Odebrałem to bardzo pozytywnie, ponieważ lubię dbać o swój samochód. Szybko jednak zalety zostały przysłonięte przez wady tego rozwiązania, ponieważ przeprowadzając się do mieszkania nie miałem gdzie zostawić zimowego ogumienia i sprzętu dziecięcego (wózki, rowerki, hulajnogi – każdy rodzic wie ile tego sprzętu gromadzi się w domu ☹). Trzymanie całego ekwipunku w domu wydawało się nonsensem. Zajmował dużo miejsca i zawsze sprawiał kłopoty. Jeżeli chodzi o opony to rozwiązaniem był zakład, w którym zmieniałem okresowo “kapcie” do swojego pojazdu, jednak jak wiadomo: nic za darmo a za przechowanie musiałem płacić.

W związku z tym, że jestem człowiekiem, który lubi szukać ciekawych rozwiązań (i przede wszystkim długoterminowych) rozpocząłem moje poszukiwania w Internecie. Przejrzałem ogromną ilość stron o tematyce ergonomicznego wykorzystywania powierzchni mieszkalnych oraz garaży podziemnych. Przeglądając kolejną stronę natrafiłem na artykuł o meblach garażowych a ściślej mówiąc o rozwiązaniach jakimi są szafy garażowe. Bardzo mnie to zaciekawiło, ponieważ pierwszy raz spotkałem się pomysłem aby szafy garażowe zastępowały piwnicę czy komórkę lokatorską. Wspomniane szafy garażowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które wykorzystałem w swojej sytuacji. Postawiłem ją na swoim miejscu postojowym na parkingu podziemnym. Tam znalazłem dostateczną ilość przestrzeni na dodatkowy sprzęt dla dzieci jak nosidełko czy nawet spory wózek.

Jeżeli chodzi o miejsce parkingowe to w żaden sposób szafy garażowe nie kolidują z zaparkowanym samochodem. Jestem szczęśliwy bo w końcu nie zagracam swojego mieszkania 😊

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!