Jak zwiększyć mieszkanie o małym metrażu

W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie kupują coraz to większą ilość rzeczy, a każdy kąt naszego lokum z każdym tygodniem staje się coraz bardziej zagracony można dojść do wniosku, że nie istnieje takie mieszkanie, w którym prędzej czy później nie zabrakłoby miejsca na sprzęt sportowy, nasze stare ubrania czy książki. Dlatego, bez względu na to jaki mamy metraż, powinniśmy starać się go zwiększyć. Z przyjemnością możemy zaproponować kilka sztuczek, które dadzą możliwość bezinwazyjnego dodania kilku metrów kwadratowych.

Pierwszą z opcji, na którą można się zdecydować jest zastosowanie mebli wielofunkcyjnych. Idealnym przykładem jest wstawienie narożnika, który w dzień może nam służyć jako miejsce do siedzenia, natomiast w nocy sprawdza się jako łóżko do spania. Ponadto, narożnik z szufladą może nam służyć jako schowek, do którego schowamy pościel oraz zalegające rzeczy. Inną sprawą, która nie tylko optycznie ale również w praktyce zwiększy nasze mieszkanie jest usunięcie niepotrzebnych drzwi lub ścian. Ściany można traktować jako przegrody, które fizycznie wyznaczają granice między pomieszczeniami naszego mieszkania i niekiedy uniemożliwiają nam na swobodne rozlokowanie mebli, w tym szaf do których moglibyśmy pomieścić nasz sprzęt i ubrania.

Występuje także możliwość skorzystania z ofert firm oferujących przestrzeń magazynową do przechowywania czasowo zbędnych przedmiotów. Jednakże te rozwiązanie wymaga od nas nakładu finansowego na wynajem, który niestety nigdy nam się nie zwróci. Dlatego też rozsądnym rozwiązaniem jest inwestycja w swoją własną przestrzeń magazynową, którą może być szafa garażowa na naszym miejscu postojowym w hali garażowej. Box parkingowy pomieści sprzęt sportowy, książki, stare ubrania i mnóstwo innych rzeczy zalegających po pokojach, przy możliwości nie ingerowania w konstrukcję naszego mieszkania. Ponadto, szafa garażowa umożliwia komfortowe przechowywanie rzeczy, na które w mieszkaniu na pewno nie znajdziemy miejsca – ogumienie do auta czy rowery, które w różnych wariantach można przypiąć lub schować do środka skrzyni.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!