Jaki box parkingowy wybrać?

Przy planowaniu zakupu szafy garażowej zawsze pojawia się pytanie jaki model wybrać? Który produkt najlepiej spełni moje oczekiwania i będzie najbardziej dostosowany do moich potrzeb? Pojawia się też kwestia wyposażenia w jakie będziemy chcieli zaopatrzyć swój box parkingowy.

Parking Magic Box wychodzi naprzeciw potrzebom klientów proponując różne modele szaf garażowych oraz zróżnicowany asortyment do ich wyposażenia.

Box Standard to podstawowy rodzaj naszej szafy garażowej. Box ma 2 metry wysokości, 2,25 metra szerokości i jest głęboki na 90 centymetrów. Jego pojemność to  1,82m3 /1822 litry, a nośność poparta atestem wynosi 400 kilogramów. Bez problemu zmieści się na standardowym miejscu parkingowym. Jednomodułowa zabudowa sprawa, że nawet posiadając długi samochód będzie można wjechać pod box maską. Szafa jest zaopatrzona w uchwyt do przypięcia rowerów.

Box Standard 230 to propozycja dla ludzi potrzebujących jeszcze więcej dodatkowej przestrzeni. Od podstawowego modelu naszej szafy garażowej różni się większą wysokością wynoszącą 2,3 metra, a co za tym idzie zwiększoną pojemnością wynoszącą 2,23m3 / 2230 litry. I tym razem jednomodułowa zabudowa sprawa, że nawet posiadając długi samochód będzie można wjechać pod box maską. Dodatkowo podstawa o wysokości 120cm, sprawia, że nawet właściciele wyższych aut np. SUVów czy terenowych również mają taką możliwość.  Szafa jest zaopatrzona w uchwyt do przypięcia rowerów.

Box Standard XXL to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Jest to model dwumodułowy mający 2,1 metra wysokości, 2,25 metra szerokości i głęboki na 90 cm.
Pojemność tej szafy garażowej  w części górnej to 1,82m3 /1822 litry, w części dolnej to 2,43m3 /2430 litrów. Nośność górnego modułu to aż pół tony, dolny moduł nie posiada fabrycznego limitu nośności, jedynym ograniczeniem jest tutaj nośność posadzki garażu.

Box Standard Plus to szafa garażowa dostosowana do szerszych miejsc parkingowych, jakie można zauważyć w niektórych halach garażowych. Box jest szeroki na 2,5 metra, wysoki na 2,1 metra i głęboki na 90 cm, dzięki czemu pojemność boxu wynosi 2,02m3 / 2020 litry.

Warto również zaopatrzyć się w dodatkowe wyposażenie szafy garażowej. W ofercie mamy dodatkowe półki o nośności 50 kg, oświetlenie LED, drabinę techniczną, alarm na podczerwień i  próg parkingowy.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Zadzwoń do nas: 504 505 718