Jakość i stabilność

Przeglądając rynkowe oferty producentów i dystrybutorów szaf garażowych można natknąć się na różne ich modele. Boxy parkingowe różnią się metodami ich wykonania, estetyką wykończenia, sposobami w jaki zostają umieszczone na podłożu posadzki hali garażowej, elementami wykończenia i wyposażenia, a także ceną.

Parking Magic Box to producent, który przykłada najwyższą wagę do jak najlepszej jakości  oferowanych szaf garażowych i to zarówno od strony wykonania rozumianego przez trwałość, bezpieczeństwo i stabilność, ale też od strony wizualnej i estetycznej. Świetnej jakości blacha o odpowiedniej grubości, dodatkowo ocynkowana metodą ogniową to podstawa idealnego boxa garażowego, która znajduje swoje odzwierciedlenie w atestach. Solidna podstawa szary garażowej, zaopatrzona w dodatkowe wsporniki zapewnia doskonałą stabilność. Dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania naszego boxa parkingowego do nierównego podłoża posadzki hali garażowej, dzięki wyposażeniu w śruby regulacyjne przy czym szafa cały czas pozostaje elementem wolnostojącym i nie narusza konstrukcji hali garażowej.

Powierzchnia i elementy naszych szaf garażowych wykonane są w estetyczny, jednolity sposób. Bez wygięć, bez niepotrzebnych śladów spawów. Boxy utrzymane są w stonowanym, klasycznym kolorze. Wychodzimy z założenia, że szafa garażowa, chociaż stoi w hali garażowej, która jest miejscem czysto użytkowym, i tak może i powinna cieszyć oko swojego nabywcy.

Parking Magic Box oferuje najwyższą jakość swoich produktów przy jednoczesnym utrzymywaniu przystępnych cen naszych szaf garażowych jak i elementów do ich wyposażenia.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Zadzwoń do nas: 504 505 718
Zadzwoń do nas: 730 211 751
Zadzwoń do nas: 570 822 715
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!