Kotwienie boxów garażowych

Szafa garażowa marki Parking Magic Box stale przyciąga coraz większą uwagę zainteresowanych Klientów, którzy czasem zwracają się do nas z zapytaniem odnośnie możliwości zakotwienia boxa do podłoża garażu, bądź przymocowania go do ściany. Odpowiedź nie należy do najłatwiejszych, ze względu na zróżnicowane podejście do tematu firm deweloperskich, a także firm administrujących osiedla. W związku z tym nasze boxy parkingowe nie mają konieczności stałego montowania do konstrukcji budynku ze względów wymienionych poniżej:

Rękojmia i gwarancja

Od końca 2014 roku rękojmia obejmuje okres 5 lat liczonych od dnia odbioru mieszkania, natomiast w wielu przypadkach może być ono objęte również dobrowolną gwarancją. W związku z tym, w razie naruszenia konstrukcji budynku rękojmię lub gwarancję można bezpowrotnie utracić.

Firmy administrujące budynki wyjątkowo rygorystycznie podchodzą do tego zagadnienia, zwracając uwagę nawet na małe uszkodzenia podłoża, które mogą zostać zakwalifikowane do utraty praw do reklamacji. Sytuacja niemal tak samo wygląda po zakończeniu okresu „ochronnego”, ponieważ niewiele firm administrujących budynki mieszkalne zgadza się na stałą ingerencję w częściach wspólnych budynku, do których należy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Box parkingowy i jego stabilność

Nasza szafa garażowa została zaprojektowana z dbałością nie tylko o poprawę  komfortu życia oraz jej użytkowania, ale również o bezpieczeństwo osób użytkujących box garażowy. Dzięki zaprojektowanej podstawie o jej wzmocnionej budowie, a także zastosowaniu 6 kątowników, konstrukcja jest w pełni stabilna oraz nie wymaga przytwierdzenia do podłoża. Po prawidłowo przeprowadzonym montażu, boks na miejsce parkingowe wymaga  jedynie wypoziomowania za pomocą śrub poziomujących znajdujących się w stopniach, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i nie chwieje się.

Boks parkingowy naszej marki z powodzeniem rozwiązuje problem brakujących komórek lokatorskich i piwnic, przy jednoczesnym zachowaniu kwestii bezpieczeństwa użytkowania. Brak potrzeby mocowania szafy garażowej nie tylko całkowicie niweluje prawdopodobieństwo uszkodzenia posadzki w hali garażowej, lecz umożliwia również przesunięcie schowka w inne dogodne dla miejsce.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!