Narzędzia ogrodowe – gdzie je przechowywać?

Niewielkie ogródki przylegające do mieszkań na parterze, w pewnym sensie stanowią namiastkę domu z ogrodem. Deweloperzy zachęcają do zakupu mieszkań na poziomie „0”, oferując dostęp do ogródka i korzystanie z niego na wyłączność. Mimo, że zazwyczaj nie są to zbyt duże przestrzenie, to mamy możliwość, aby wyodrębnić w nich niewielki kawałek trawnika, jak również zaaranżować miejsce służące do odpoczynku i relaksu, w którym możemy postawić leżaki lub stół z parasolem. Dodatkowa przestrzeń ogrodowa stanowi również bezpieczną i atrakcyjną sferę dla dzieci, jak również dla zwierząt domowych. Ogród oferuje powiększenie powierzchni mieszkalnej, która umożliwia nam obcowanie z naturą. Aby nasza dodatkowa powierzchnia wypoczynkowa utrzymywała swój urok, wymagane jest prowadzenie wielu czynności pielęgnacyjnych przy użyciu niezbędnych narzędzi, które latem można przechowywać w skrzyni ogrodowej, natomiast zimą muszą znaleźć swoje miejsce w mieszkaniu. Taka potrzeba wynika ze  względu na konieczność przechowywania ich w odpowiednich warunkach. W związku z tym nasuwa się pytanie, gdzie możemy przechować nasz sprzęt ogrodowy, kiedy dni stają się krótsze, a temperatura i pogoda nie pozwalają nam na korzystanie z ogrodu?

Rozwiązaniem, które zaoferuje nam dodatkową przestrzeń na sprzęt ogrodowy wszelkiego typu jest szafka garażowa, którą możemy wstawić na miejsce parkingowe w hali garażowej. Box parkingowy typu Standard XXL idealnie sprawdzi się w roli przechowalni ogrodowej, ze względu na swoje gabaryty oraz pojemność, która w sumie wynosi ponad 4250l. Boks na miejsce parkingowe daje nam bezpieczeństwo przechowania wszelkich narzędzi ogrodowych takich jak kosiarka, podkaszarka, łopata, grabie, konewka i wiele innych. Składane meble ogrodowe również znajdą swoje miejsce. Box garażowy, którego dolny moduł nie posiada podłogi, może być również miejscem składowania donic, skrzynek czy worków z ziemią.

Dzięki ogródkowi przylegającemu do mieszkania na parterze, mamy możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu, również w atmosferze domowego zacisza. Posiadając szafę garażową mamy możliwość przechowania w niej nie tylko mebli czy narzędzi ogrodowych, ale także wielu innych rzeczy, na które nie znajdziemy miejsca w naszym lokum.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!