Nośność szafy garażowej

Garaż zdaje się być tylko dodatkiem do naszego miejsca zamieszkania, jednakże bywa on niezbędny w każdym domu. Często bywa tak, że większe miejsce postojowe oznacza więcej pozostawionych na nim przedmiotów, co w dłuższym okresie czasu może przynieść kłopoty w postaci skarg sąsiadów na zagracanie przestrzeni, bądź kradzieży składowanego dobytku. Rozwiązaniem tego problemu jest box parkingowy, który pomaga zachować porządek na naszej wydzielonej przestrzeni garażowej, a także oferuje możliwość przechowania wielu rzeczy, na które brakuje nam miejsca w naszym mieszkaniu – także tych o większej wadze.

W większości przypadków miejsce parkingowe w garażu podziemnym zostaje zagracone ciężkimi narzędziami, kołami samochodowymi, czy nawet pozostałościami materiałów z remontu – do których należą płytki, farby czy niekiedy nawet worki z gruzem! Problematyka odnalezienia ich właściwego miejsca sprawia, że opanowanie bałaganu staje się z czasem niewykonalne, a miejsce postoju niestety stopniowo staje się „miejscem składowania”. W zależności od wybranej specyfikacji dostępnych rozwiązań, każda szafa garażowa firmy Parking Magic Box pozwala pomieścić rzeczy, których waga dochodzi do 400kg. Warto nadmienić, że dwumodułowy box garażowy typu Standard XXL został zaprojektowany w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zwiększonej jego nośności. Boks garażowy tego typu pozwala schować zdecydowanie więcej, ponieważ górny moduł utrzymuje nawet 500kg ciężaru, natomiast dolna część boxa nie jest poddana limitem, ze względu na brak podłogi. Oczywiście, nośność wszystkich naszych boxów została poparta odpowiednim atestem. Dzięki takiej specyfikacji, Klienci zyskują możliwość przechowywania cięższych rzeczy, przy jednoczesnym zaaranżowaniu miejsca parkingowego, w celu zyskania jak największej przestrzeni.

W dzisiejszych czasach, gdy potrzeba przechowania coraz to większej ilości przedmiotów wzrasta z dnia na dzień, utrzymanie porządku w mieszkaniu zdaje się być nie lada zagwozdką. Więcej przeszkód pojawia się, gdy sprawa nie dotyczy drobiazgów, tylko rzeczy o większej wadze i gabarytach. Rozwiązaniem, które może nam służyć wiele lat jest szafa garażowa, której solidna konstrukcja i zwiększona wytrzymałość pozwala nam na przechowywanie wielu akcesoriów, narzędzi czy materiałów, także o większej wadze.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!