Optymalizacja przestrzeni mieszkaniowej

Styl naszego życia, który powiązany jest głównie z czasami, w których żyjemy, w znacznym stopniu przejawia się poprzez otaczanie się przedmiotami, których mniej lub bardziej potrzebujemy. Niekończące się zakupy powodują przyrost coraz większej ilości rzeczy, które prędzej czy później będą musiały znaleźć swój właściwy kąt. Taka sytuacja potrafi przysporzyć problem, który dotyczy organizacji schowka do przechowania rzeczy. Tylko w jaki sposób prawidłowo zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu, jeśli nie dysponujemy dużym metrażem? Mimo podjęcia starań mających na celu zagospodarowanie każdego centymetra powierzchni, bez pojemnego schowka nasze próby optymalizacji przestrzeni mieszkaniowej prawdopodobnie spalą na panewce.

Projektując  mieszkanie, zastanawiamy się, jakie istnieją możliwości racjonalnego zagospodarowania posiadanej przestrzeni. Niestety w trakcie planowania napotykamy wiele problemów związanych z rozlokowaniem mebli, przy zachowaniu kwestii poprawnej komunikacji, komfortu oraz estetyki. Sytuacja diametralnie upraszcza się, jeśli posiadamy na własność miejsce postojowe w hali garażowej, na którym można postawić specjalnie zaprojektowany boks na miejsce parkingowe.

Parking Magic Box, jako firma prezentująca rozwiązania oferujące możliwość przechowywania rzeczy wszelkiego typu, nie pozostaje bierna wobec problematyki tego typu. Podstawą filozofii naszej marki jest poprawa jakości i komfortu życia, w obliczu pojawiającego się  problemu przechowywania dużej ilości przedmiotów w mieszkaniu. Zmiana na lepsze ma szansę zaistnieć szczególnie poprzez odciążenie mieszkania, które jest miejscem nie tylko przebywania na co dzień, ale również nauki, pracy czy odpoczynku. Wierzymy, że każdy posiada prawo do optymalizacji przestrzeni nie tylko własnego m², ale również miejsca parkingowego w hali garażowej, które jest jego własnością. Problem zagracenia mieszkania może zostać rozwiązany  poprzez zagospodarowanie miejsca postojowego w parkingu podziemnym, wstawiając box garażowy. Takie rozwiązanie podwaja funkcjonalność miejsca parkingowego, które służy nie tylko jako miejsce do parkowania auta. Zamontowana szafa garażowa dodatkowo przyczynia się do optymalizacji miejsca w mieszkaniu, spełniając funkcję dodatkowego schowka znajdującego  się niemal pod ręką.

Odnalezienie miejsca do przechowania pozostaje naszym absolutnym priorytetem jeśli chcemy zoptymalizować przestrzeń naszego mieszkania. Istnieje wiele rozwiązań, jednakże szafka garażowa ustawiona na miejscu parkingowym wydaje się być rozwiązaniem idealnym, ze względu na jej funkcjonalność. Fakt, że nie musimy ingerować w zabudowę naszego mieszkania, z pewnością ucieszy niejedną osobę, której dotyczy wyżej omówiona problematyka.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!