Panujący trend na drogach

Istnieje wiele powodów, przez które ludzie nie mogą żyć bez samochodów. Auto to w głównej mierze narzędzie do przemieszczania się, jednak wiele osób widzi w pojazdach swego rodzaju trend. Na drogach w naszym kraju możemy zaobserwować coraz większą ilość aut typu SUV oraz Crossover, ponieważ im większe i pojemniejsze, tym więcej możliwości oferuje swojemu właścicielowi. Wymienione segmenty coraz częściej zyskują sobie zwolenników, na co wpływ ma wiele czynników. Auta tego typu są wyższe, bardziej rozbudowane, a wnętrze pojazdu może pomieścić wiele więcej rzeczy.

Na pierwszy rzut oka ciężko wyciągnąć konkretne wnioski, dlaczego tak wielu kierowców zdecydowało się na przesiadkę ze standardowych aut osobowych do tych wyższych i większych. Zagłębiając się w tematykę motoryzacyjną, możemy dojść do wniosku, że główną rolę przy wyborze SUV-a odgrywa dążenie do zwiększenia własnego bezpieczeństwa w trakcie jazdy, ale także względy prestiżowe – oczywiście, większe znaczy lepsze, porządniejsze, a także bardziej pakowne. Poprawa widoczności, przez wyższą pozycję za kółkiem z pewnością należy do głównych atutów, ale należy również zwrócić uwagę na komfort przy wsiadaniu i wysiadaniu. Myśląc subiektywnie, przecież siedząc wyżej można poczuć, że nasza pozycja na drodze jest o wiele bezpieczniejsza. Jednakże, czy auta tego typu można określić jako praktyczne? SUV-y i Crossovery spalają więcej paliwa i  w znacznym stopniu zanieczyszczają nasze środowisko naturalne. Również rozmiary kół w tym segmencie diametralnie różnią się od tych stosowanych w typach aut z przed lat i niekiedy może wystąpić problem ze znalezieniem miejsca do ich przechowywania.

Podążając za trendami, a także śledząc wymagania naszych Klientów posiadających auta typu SUV wprowadziliśmy na rynek box garażowy typu Standard 230. Szafa garażowa tego typu została zaprojektowana na wzór szafy Standard czyli w ogniowym ocynku, przy zastosowaniu pewnych modyfikacji. Box parkingowy został wyposażony w podstawę o wysokości 120cm, aby użytkownik wyższego samochodu bezproblemowo podjechał maską pod skrzynię boxa. W celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni garażowej, do standardowej wysokości skrzyni dodano 20cm więcej, przez co szafa garażowa tego typu jest w sumie o 30cm wyższa od standardowej, a pojemność dodatkowo zwiększyła się o 208 litrów, dzięki czemu box na miejsce parkingowe z powodzeniem pomieści koła o większych rozmiarach. Dzięki zastosowanym zmianom szafa garażowa Standard 230 spotkała się ze sporym zainteresowaniem wśród użytkowników SUVów i Crossoverów, a marka Parking Magic Box kolejny raz udowodniła, że domeną jej jest elastyczne podejście do Klientów  oraz ciągłe podążanie za panującymi trendami.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!