Przechowanie choinki

Święta, święta i po świętach…. Z pewnością, każdy z nas chciałby, aby świąteczny wystrój w mieszkaniu  pozostał przez jak najdłuższy okres, co wiąże się z  utrzymaniem  świątecznej atmosfery. Po wielodniowych, świątecznych przygotowaniach powoli nadchodzi czas starcia się z dorocznym rozbieraniem choinki, a także z zebraniem wszelkich świątecznych ozdób z każdego kąta. Taka sytuacja rodzi problem, z którym niestety nie może sobie poradzić wiele mieszkańców ciasnych mieszkań. Co zrobić z ozdobami, bombkami, a także z choinką?

Oczywiście, w przypadku prawdziwej choinki problematyka znika w momencie uschnięcia świątecznego drzewka, którego odbiorem zajmują się specjalne firmy podstawiające kontenery. Natomiast w przypadku choinek ze sztucznego tworzywa, których popularność stale rośnie, sytuacja staje się nieco bardziej skomplikowana, ponieważ powstaje potrzeba przechowania drzewka na następny rok. W tej sytuacji nie lada problemem może być zlokalizowanie miejsca w mieszkaniu na przechowanie całego świątecznego zestawu ozdób. Jako że ozdoby choinkowe wykorzystywane są jedynie raz w roku, najlepszym rozwiązaniem będzie ukrycie ich  w rzadko uczęszczanym miejscu, do których zaliczają się piwnica, komórka lokatorska lub strych. W przypadku braku dostępu do takich pomieszczeń warto pomyśleć o zastosowaniu „zamiennika” schowka,  którym może być box parkingowy ustawiany w hali garażowej na miejscu postojowym.

Szafa garażowa, która oferuje dodatkową przestrzeń do mieszkania przynosi rozwiązanie na tego typu problem. Box  garażowy pomieści nie tylko masywne pudła wypełnione ozdobami świątecznymi, lecz również nie jedną choinkę. Każdy boks na miejsce parkingowe został wyposażony w schowek, który pomieści największe drzewko, którego długość może wynieść ponad 200cm.

W przypadku przechowania świątecznych rzeczy nasuwa się jeszcze jedno pytanie, mianowicie – kiedy należy rozebrać choinkę? Zdania w tej kwestii są mocno podzielone. Chodzą głosy, że powinniśmy zająć się tym po 6 stycznia, to znaczy po święcie Trzech Króli lub dopiero 2 lutego, w dniu Święta Ofiarowania Pańskiego. Decyzja jednak należy do nas.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!