Realizacja zamówień w całej Polsce

Dostarczając rozwiązania w obszarze rynku mieszkaniowego często otrzymujemy zapytania od Klientów: Czy dowozimy boxy garażowe w każdy zakątek Polski? Zdecydowanie tak J Żadna odległość nie stanowi dla nas kłopotu a coraz to inne lokalizacje stanowią wyzwanie.

Oprócz dwóch największych miast w Polsce – Warszawy i Krakowa, gdzie na bieżąco realizujemy zamówienia dowożąc szafy garażowe oraz montując je na miejscu postojowym w parkingu podziemnym, otrzymujemy również zamówienia z innych miast, gdzie z powodzeniem dowozimy boxy garażowe pod wskazany adres. Zamówienia boxów garażowych, realizowane na terenie reszty kraju są transportowane w bezpiecznych warunkach poprzez sprawdzoną firmą transportową. Szafa garażowa zostaje stabilnie umieszczona na palecie transportowej i zabezpieczona przed wszelkimi otarciami czy obiciami, aby w idealnym i nienaruszonym stanie została dostarczona prosto do Klienta. Wówczas kierowca w asyście Klienta, zwozi box parkingowy do hali garażowej, bezpośrednio na dedykowane miejsce parkingowe, gdzie Klient może przystąpić do samodzielnego montażu. Do każdej zakupionej szafy garażowej wysyłana jest instrukcja do samodzielnego montażu (w wersji elektronicznej), z której należy skorzystać, aby montaż został przeprowadzony prawidłowo i relatywnie najszybciej. Tylko całkowicie prawidłowo przeprowadzony montaż pozwala na bezpieczne i efektywne użytkowanie boxa, co zapewnia szczegółowo przygotowana instrukcja montażu.  Szafa garażowa zmontowana nieprawidłowo może zostać uszkodzona, jak również może stanowić zagrożenie dla osób i mienia, zatem zalecany jest szczegółowa analiza instrukcji montażu aby boks garażowy został prawidłowo zmontowany.

Nasza instrukcja montażu stanowi zbiór technicznych porad i wskazówek, zawierających kluczowe informacje, które uznaliśmy za niezbędne dla potencjalnych użytkowników. Oczywiście, do instrukcji zostaje dołączony wykaz całego wyposażenia, potrzebnego do złożenia szafy – m.in. nogi, śruby, kątowniki. Instrukcja zawiera działania, opisane krok po kroku, które są zwarte i czytelne dla każdego montującego box garażowy.  Możemy zagwarantować, że  każda osoba podejmująca się montażu będzie w stanie samodzielnie i  prawidłowo zrealizować stopniowo kroku treść całej instrukcji, bez potrzeby skorzystania z usług profesjonalnego montera.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!