logo Parking Magic Box
profil na facebooku Parking Magic Box profil na instagramie Parking Magic Box profil na youtube Parking Magic Box
Zamknij
logo Parking Magic Box
profil na facebooku Parking Magic Box profil na instagramie Parking Magic Box profil na youtube Parking Magic Box

Magic Box Garażowy Podjazdowy

Miejscowość: Warszawa | ul. Chrzanowska
Klient: prywatny
Rok: Październik 2023

Opinie naszych Klientów

Arkadiusz
2023-10-08
Box zamontowany ponad rok temu. Zero problemów. Został wykonany zgodnie przesłanym projektem. Wymagane zmiany dotyczyły wycięcia z tyłu box-u ze względu na rury które są ułożone na ścianie garażu.Bardzo dobry kontakt z firmą, elastyczne podejście do terminu montażu. Zdecydowanie polecam.
Tomasz
2023-10-02
Bardzo prosta konfiguracja, świetny kontakt przed montażem, szybki i profesjonalny montaż, i przede wszystkim produkt w rewelacyjnej jakości, moim zdaniem unikalny na rynku. Całkowicie zastępuje komórkę lokatorską - jest nawet od niej o wiele wygodniejszy!
e Rikszasza
2023-10-02
Bardzo solidnie wykonane szafy garażowe. Profesjonalna obsługa i montaż. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jestem ogromnie zadowolona i serdecznie polecam.
Szymon Kamiński
2023-10-02
Jestem w pełni zadowolony z zakupu. Szukałem bardzo specyficznego boksa garażowego - konsultant firmy cierpliwie znosił moje telefony z tłumaczeniem, czego tak naprawdę potrzebuję. Boks został następnie wykonany na spersonalizowane zamówienie. Po uzgodnieniu terminu montażu, wykonawcy przyjechali i w kilka minut zamontowali uprzednio przygotowany sprzęt. Boks użytkuję codziennie i spełnia moje wymagania - nie mam mu nic do zarzucenia. Mogę polecić zarówno sam produkt jak i wykonawcę.
Jacek Różycki
2023-10-02
Bardzo profesjonalna usługa. Montaż boxu odbył się bez naszej obecności. Bardzo profesjonalna usługa i świetny kontakt z opiekunem.Polecam!
Jakub Kawecki
2023-10-02
Polecam - bardzo łatwy kontakt, bez jakichkolwiek zastrzeżeń co do wykonania!
Marek Soremski
2023-10-02
Rozwiązanie świetne. W końcu pozbyłem się rowerów z przedpokoju. Box garażowy idealnie wpasowuje się w moje miejsce garażowe. Roleta sprawia, że łatwo wyciągnąć rower, nawet gdy samochód jest w miarę blisko zaparkowany. Dzięki podłodze - łatwo wyciągnąć rower i wygląda bardziej estetycznie. Dodatkowa półka idealnie mieści 3 kaski i parę innych rowerowych akcesoriów. Sam box jest na tyle duży, że zmieściły mi się 3 rowery. Kontakt z Firmą rewelka, realizacja szybka, montaż… ekspresowy (box przyjechał gotowy, jedynie Panowie „postawili” go w moim miejscu parkingowym. To jest rozwiązanie, którego od dłuższego czasu szukałem i cieszę się, że go znalazłem.
Google

Poznaj nasze produkty!

Potrzebujesz konsultacji przed zakupem?
Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania

Dla oszacowania kosztów transportu
wybierz województwo.
Województwo Łódzkie Województwo Małopolskie Województwo Opolskie Województwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, dzięki temu będziemy mogli dostosować ofertę do Twojej lokalizacji.