Satysfakcja klientów

W swojej działalności Parking Magic Box dokłada wszelkich starań aby każdy nabywca produkowanych przez nas szaf garażowych odczuwał pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. Oprócz pilnowania najwyższej jakości naszych produktów staramy się, żeby sam proces zamówienia był jak najdogodniejszy dla klienta. Zakup boxa parkingowego to inwestycja na bardzo długie lata, dziesięciolecia. Dlatego też z największą przyjemnością w profesjonalny sposób przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces zamówienia, tak aby końcowy efekt był jak najlepszy. Skutkuje to zadowoleniem osób, które zdecydowały się na zakup naszych szaf garażowych, nie tylko z samego produktu, ale także z samego procesu zamówienia. Pozytywne reakcje i zadowolenie klientów są źródłem również i naszej satysfakcji oraz motywują nas do dalszej pracy. Dzięki powyższym czynnikom możemy poszczycić się zadowoleniem naszych klientów, które przejawia się pozytywnych opiniach, które chętnie nam wystawiają.

„Szczerze polecam tą firmę!! Produkt super(Box 230), zarówno technicznie jak i wizualnie. Nie spodziewałam się ze to może być tak wielkie ułatwienie w życiu codziennym. Kontakt ze sprzedawcą mega sprawny, odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz rozwiał wszystkie moje wątpliwości! Na oddzielna pochwale zasługuje też ekipa montująca! Super pozytywna energia, sprawni, zgrani i znający się na rzeczy 😉 szczerze polecam!!”                                                                           

Pani Kinga, Warszawa

„Moje doświadczenie z firmą Parking Magic Box jest jak najbardziej  pozytywne. Firma profesjonalna,  sprzedawca udzielił wyczerpujących informacji na wszystkie moje pytania, a cały proces zamówienia przebiegł bez żadnych zarzutów. Produkt spełnia swoje zadanie i w 100% zgadza się z  opisem. Szafa została  szybko i bezproblemowo zamontowana przez bardzo sympatycznych monterów. Możliwe że za jakiś czas zdecydujemy się na zakup drugiej szafy. Polecam!”

Pani Martyna, Reda

 

„Bardzo praktyczny i duży box. Świetna obsługa i krótki czas realizacji zamówienia.”

Pan Grzegorz, Warszawa

„Firma prezentuje wysoki poziom. Produkt i obsługa super. Zdecydowanie rekomenduję.”

Pan Wojciech, Piaseczno

„Parking Magic BOX XXL – szafa bardzo dobrze wykonana, stabilna, solidna. Produkt zdecydowanie najlepiej prezentuje się na żywo. W porównaniu do konkurencji bardzo dobry stosunek jakości do ceny (wliczając w moim przypadku montaż na terenie Krakowa).

Na dodatkową pochwałę zasługuje kontakt ze sprzedawcą.”

Pan Jakub, Kraków

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Zadzwoń do nas: 504 505 718
Zadzwoń do nas: 730 211 751
Zadzwoń do nas: 570 822 715
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!