Szafa garażowa a przechowywanie rowerów

Przechodząc się po ulicach większych miast w Polsce można odnieść wrażenie, że trend na rowery staje się coraz powszechniejszy, a miłośników pojazdów napędzanych siłą mięśni przybywa z roku na rok. Wiosną i latem ścieżki rowerowe przeżywają prawdziwe oblężenie, ponieważ na rower wsiada duża rzesza ich zwolenników. Rowerami jeżdżą ludzie w wielu celach – do pracy, na zakupy lub po prostu rekreacyjnie. Rower jest znakomitym sposobem nie tylko na aktywny wypoczynek, lecz  także na sprawne poruszanie się po zakorkowanych miastach. Można powiedzieć, że rezygnacja z auta na rzecz roweru to także reakcja mieszkańców na nowy trend, ponieważ współcześnie jazda na rowerze jest najzwyczajniej modna. Mimo wprowadzenia systemów rowerów publicznych, społeczeństwo kupuje coraz więcej jednośladów, co wiąże się z problemem przechowywania rowerów w bloku. Dlatego też rozwiązaniem jest szafa garażowa ustawiona na miejscu postojowym w parkingu podziemnym, w której  bez problemu można przechować swój rower, przy maksymalnym wykorzystaniu wolnej przestrzeni.

W zależności od typu, każdy box parkingowy umożliwia bezpieczne przechowywanie roweru w garażu. Każda szafa garażowa typu Standard, ze skrzynią ustawioną na podstawie, wyposażona jest w uchwyt rowerowy, dzięki któremu istnieje możliwość bezpiecznego przypięcia swojego roweru. Dodatkowo, box garażowy typu Standard 230, dzięki zwiększonym wymiarom i większej pojemności skrzyni może zostać użyty jako idealny schowek na rower standardowych wymiarów.

W ostatnim czasie do łask powróciły rowery typu „składak”, które stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej widoczne na ścieżkach rowerowych. Przysłowiowy rowery typu „składak” ma tę zaletę, że za sprawą możliwości jego złożenia jest łatwy do przechowania przed czy po sezonie. Tego typu rower, a w zasadzie nawet ich cała flota, z powodzenie pomieści się w skrzyni każdego boxa garażowego.

W przypadku potrzeby przechowania większej ilości rowerów szafa garażowa typu Standard XXL wydaję się być najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Dolny moduł o wysokości 120cm i pojemności 2430l bez problemu pomieści kilka rowerów, przy czym w dalszym ciągu mamy możliwość przechowania wielu innych rzeczy w górnym module, który pomieści takie przedmioty jak akcesoria rowerowe, opony, czy walizki.

Obecnie rower stał się nieodłącznym elementem zdrowego i modnego stylu życia. Szczególnie jego popularność dynamicznie wzrasta wśród młodzieży oraz ludzi w średnim wieku podróżujących całymi rodzinami. Wraz z popularnością tego środka lokomocji rośnie zainteresowanie bezpiecznym przechowywaniem rowerów. Box parkingowy daje możliwość komfortowego przechowywania jednośladów przy zachowaniu zabezpieczeń przed ich ewentualną kradzieżą.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!