Szafa garażowa, a przeprowadzka do domu

Zdaniem wielu mieszkańców dużych polskich miast, wraz z upływem czasu, życie w mieście staje się mało komfortowe, a wizja zamieszkania na przedmieściach lub zacisznych wsiach zachęca coraz większą liczbę Polaków. Część osób decyduje się na rezygnację z miejskiego życia na rzecz zamieszkania poza granicami miasta, wówczas mieszkanie w bloku zostaje zamienione na dom jednorodzinny bądź segment. Pomimo faktu, że deweloperzy inwestując w przestrzenie budowlane, budują w ostatnich latach sporo osiedli mieszkaniowych wieloklatkowych, to liczba ludności zamieszkującej domy wolnostojące rośnie najszybciej.

Można stwierdzić, że do głównych czynników, mających wpływ na taką sytuację należy nie tylko chęć Polaków do życia na większej przestrzeni, również tej mieszkalnej, ale także potrzeba poczucia bezpieczeństwa. Mieszkanie w domu jednorodzinnym dodatkowo przejawia się w świetle takich zalet, jako mniej stresujący styl życia, ułatwiony kontakt z naturą poprzez posiadanie własnego ogrodu oraz przede wszystkim doświadczenie ciszy i spokoju. Popularyzacja ekologicznego trybu życia również odcisnęła piętno na sposobie rozumowania mieszkańców miast, którzy decydują się na migrację do domów za miastem. Decyzja odnośnie przeprowadzki wiąże się więc z przetransportowaniem całego swojego dobytku, do którego może należeć również box parkingowy, który dotąd spełniał funkcję dodatkowego schowka na hali garażowej w zamieszkiwanym osiedlu.

Osoby, które w przeszłości zdecydowały się na zakup funkcjonalnego rozwiązania jakim jest szafa garażowa, nie muszą pozostawiać swojego schowka w hali garażowej osiedla mieszkaniowego. Box parkingowy jest konstrukcją wolnostojącą – tzn. nie wymaga zakotwienia – w związku z tym istnieje możliwość dowolnego przetransportowania szafy w inną lokalizację – nie tylko na inne osiedle, ale również do garażu domu jednorodzinnego. Dzięki standardowym wymiarom, a także niewielkiej wadze, która wynosi około 125kg w przypadku pojedynczego modułu, boks na miejsce parkingowe nie jest specyficznym ładunkiem do przetransportowania, a dodatkowo nie wymaga zastosowania specjalistycznych zabezpieczeń.

Warto nadmienić, iż w warunkach występujących w domu jednorodzinnym, szafa garażowa również jest znakomitym rozwiązaniem, dzięki któremu łatwiej zadbamy o porządek nie tylko w garażu, lecz również w całym gospodarstwie domowym.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!