Szafa garażowa rozwiązaniem dla każdego

Garaż jest głównie wykorzystywany jako miejsce postoju dla samochodu. Jednakże wcale nie musi być tylko zagraconą przestrzenią, gdzie zostawiamy zaparkowane auto. Z powodzeniem można wykorzystać przestrzeń miejsca postojowego w inny – dodatkowy sposób. Dobrze urządzone i wyposażone miejsce postojowe, na którym stoi szafa garażowa staje się wygodną i funkcjonalną przestrzenią nawet dla majsterkowicza amatora, który potrzebuje gdzieś przechowywać swoje skarby, zwane narzędziami.

Box garażowy zalicza się do mebli o podwyższonym poziomie funkcjonalności, ze względu na wiele możliwości jego zastosowania. Niezależnie od tego, czy dysponujemy własnym garażem lub miejscem postojowym w parkingu podziemnym, jeśli zdarza nam się spędzać wolny czas przy majsterkowaniu, boks na miejsce parkingowe jest rozwiązaniem, które ułatwia korzystanie z garażowej przestrzeni. Szafy garażowe firmy Parking Magic Box charakteryzują się solidną konstrukcją, dzięki której można przechowywać nawet najcięższe narzędzia. W zależności od modelu – box parkingowy o pojemności od 1822l do nawet 4252l oferuje wiele dodatkowej przestrzeni do wykorzystania, która pomieści takie rzeczy jak kompresor, prostownik, podnośnik samochodowy i wiele innych.

Dzięki własnej ergonomii, przestrzeń, którą oferuje boks garażowy można w pełni dostosować do  potrzeb każdego użytkownika, którym może być również majsterkowicz. Szafy garażowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy na co dzień wymagają komfortowych i praktycznych rozwiązań.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!