Ułatwienie do samodzielnego montażu

Parking Magic Box jest prężnie rozwijającą się marką, której domeną jest elastyczne podejście do rynku oraz Klientów. Realizujemy zamówienia nawet w najdalszych zakątkach Polski, dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu. Tym rozwiązaniem jest przygotowana przez ekspertów przemyślana i szczegółowa instrukcja do samodzielnego montażu boxa.

Aby box garażowy został zmontowany prawidłowo, do każdego zamówienia wysyłamy wersję elektroniczną instrukcji samodzielnego montażu. Instrukcja ta składa się ze zbioru technicznych porad i wskazówek, zawierających kluczowe informacje, które uznaliśmy za niezbędne dla potencjalnych użytkowników. Wewnątrz instrukcji umieszczony został również wykaz całego wyposażenia potrzebnego do złożenia szafy – m.in. nogi, śruby, nakładki czy kątowniki. Działania zawarte w instrukcji zostały prosto i czytelnie opisane, dzięki czemu każdy montujący bez problemu jest w stanie samodzielnie zainstalować swój boks na miejsce parkingowe.

Z myślą o komforcie naszych Klientów, do każdego zamówienia szafy garażowej (bez dodatkowej usługi montażu) załączamy animowaną i dokładną instrukcję montażu przygotowaną przez ekspertów w tej dziedzinie. Dzięki podanym w instrukcji informacjom, krok po kroku, oraz szczegółowym rysunkom każda szafa garażowa zostanie złożona bez większego trudu.

Jedyne czego nam potrzeba to własnych chęci, a także dwóch osób, które pomogą nam przy postawieniu boxa na nogi.

Zapraszamy do zapoznania się z animowaną instrukcją samodzielnego montażu, którą przedstawiamy poniżej:

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!