Wynajem mieszkania – co zrobić z naszymi rzeczami?

Czasami w życiu zdarza się tak, że przychodzi nam się wyprowadzić na jakiś okres z mieszkania. Może to być podyktowane czynnikami zawodowymi, rodzinnymi, czy osobistymi jak chociażby chęć zmiany otoczenia na jakiś czas. Może nas czekać paromiesięczna, a niekiedy nawet kilkuletnia delegacja do innego miasta, innego kraju, a nawet na inny kontynent. Czasami niektórzy postanawiają udać się w dłuższą, kilkumiesięczną podróż. Zawsze pojawia się wtedy pytanie – co zrobić w tym czasie
z naszym lokum? Pozamykać na cztery spusty? Dać klucz komuś z rodziny czy znajomych, żeby od czasu do czasu podlał kwiatki i sprawdzał czy nikt się nie włamał? Bardzo często decydujemy się wtedy na wynajem. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ z jednej strony zapewnia nam dodatkowy dopływ środków pieniężnych, z drugiej zaś strony nasze mieszkanie jest cały czas „pilnowane” i doglądane.

Pojawia się wtedy inne pytanie – co zrobić z naszymi rzeczami? O ile meble zazwyczaj pozostawiamy na swoim miejscu, o tyle pojawia się problem co zrobić z rzeczami nieco bardziej osobistymi, pamiątkami, gadżetami. Nawet jeżeli część tych rzeczy nie jest z grona prywatnych, to po prostu zajmuje miejsce przeznaczone dla nowych lokatorów, przez co mogą się oni finalnie nie zdecydować na wynajem akurat naszego lokum. Czasami zdarza się, że wynajmujący wszystkie wspomniane rzeczy odkładają do jednego pokoju, który zamykają na klucz pozbawiając się tym samym części dochodu związanego z wynajmem.

Z pomocą przychodzą szafy garażowe Parking Magic Box, które pomieszczą naprawdę dużo. Do szafy garażowej można schować cały szereg najróżniejszych rzeczy takich jak sterty książek i czasopism, narzędzia do majsterkowania, worki pełne ubrań, pościel, walizki, a nawet kosiarki. Nasze boxy parkingowe cechują się wysoką trwałością i  odpornością na obciążenia – certyfikowana wytrzymałość szafy garażowej to aż 400 kilogramów. W przypadku bardzo dużej ilości rzeczy do przechowania warto zaopatrzyć się w dwumodułowy egzemplarz szafy garażowej. Dolny moduł jest bowiem w stanie unieść praktycznie dowolne obciążenie, nośność jest ograniczona tylko przez płytę przestrzeni parkingowej, tj. posadzkę parkingu.

© 2017-2020 Parking Magic Box. Wszystkie prawa zastrzeżone

Pracujemy w trybie standardowym.Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.więcej szczegółów
Zadzwoń do nas: 504 505 718
Zadzwoń do nas: 730 211 751
Zadzwoń do nas: 570 822 715
Modele / Ceny
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!
logo Parking Magic Box
Wybierz region
Województwo ŁódzkieWojewództwo MałopolskieWojewództwo OpolskieWojewództwo Śląskie
Wybierz i kliknij w swoje województwo, aby sprawdzić ofertę dla Ciebie!